Atsiliepimai

Užtikriname kokybišką vertimą už konkurencingą kainą
Susisiekite

Sužinokite, kas sudaro vertimo kainą

Išsamiau apie tai skaitykite puslapyje „Kokybės garantija“


Nuoširdžiai dėkojame už tai, kad visuomet laikotės duoto žodžio. Su jumis išties malonu dirbti. Smagu žinoti, kad, jei sutarėme vertimą gauti reikiamu metu, galiu būti tikras, kad taip ir bus. Tai padeda mums planuoti verslą, kas yra labai svarbu.

Justas Kaušinis, Varle.lt pardavimų vadovas


Jūsų išskirtinumas – tai garantijos. Garantijos, kad tikrai gausime kokybišką paslaugą laiku. Ačiū už lankstumą ir operatyvumą. Tiesiog malonu turėti reikalų.

Tomas Zambacevičius, reklamos agentūros „Frogs" direktorius


Sklandus darbas ir abipusis supratimas yra tai, ko tikimės iš savo partnerių kasdieniniame darbe. Smagu, kad „e‑vertimai" vadovaujasi tokiomis pačiomis vertybėmis ir dažnai net pranoksta mūsų lūkesčius.

Domas Jagminas, NT agentūros „ReComm Group" valdybos pirmininkas


Buvau nuoširdžiai nustebinta operatyviai ir kokybiškai atliktais vertimais, kurių įgyvendinimas paprastai užtruktų ilgiau, tačiau „e‑vertimai“ darbą sugebėjo atlikti per itin trumpą terminą. Jau keletą metų sklandžiai bendradarbiaujame su šiais partneriais, o iškilus ekstremalioms situacijoms, visuomet jaučiamės saugūs, kad bus atitinkamai sureaguota į prašymą „skubu". Visuomet malonu dirbti su žmonėmis, kurie atsakingai, bet ir su šypsena atlieka savo darbus ir svarbiausia - laikosi duoto žodžio.

Rasa Gruodytė, UAB „Paysera LT" administratorė


Bendradarbiaujame su vertimų biuru ne pirmus metus. Kreipiamės į bendrovės specialistus, kai prireikia techninio ar bet kokio kitokio teksto vertimo. Tai patikimas ir kompetentingas partneris – esame tikri, kad įmonė niekada nepaves: vertimus visuomet gausime laiku, jie bus kokybiški. Prireikus itin skubaus vertimo, taip pat visuomet sulaukiame lanksčių sprendimų ir profesionalaus darbo.

Edita Matonytė, UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras" vyr. redaktorės pavaduotoja


Bendradarbiaujame su „e‑vertimai“ jau ketverius metus ir visada liekami patenkinti atliekamų vertimo darbų kokybe. Esame tikri, kad, nepaisant itin trumpų terminų ir didelės darbo apimties, vertimo paslaugos bus atliktos laiku ir tinkamai. Ypatingai vertiname „e-vertimai" teikiamas paslaugas dėl puikaus ir draugiško aptarnavimo. Dirbant su šia įmone, net nereikia patiems vykti atsiimti išverstų dokumentų, jie visada laiku pristatomi kurjerio tiesiai į mūsų biurą. Šios savybės rodo aukštą atliekamų vertimo paslaugų lygį, profesionalumą ir išskirtinį dėmesį klientui.

Elena Bužinskaja, advokatų profesinės bendrijos ADLEX teisininkė


Labai ačiū už puikius vertimus ir greitą darbą! Jūsų vertėjai verti pagyrimo!

Jurgita Statkevičius, Islandijos kelionių agentūros „JS-Kría Travel“ įkūrėja ir vadybininkė


Vakar atvežė mūsų leidinius – esame labai patenkinti. Dėkoju Jums labai už darbą ir Jūsų pastangas. Buvo tikrai malonu bendrauti ir jausti Jūsų profesionalų rūpestį.

Dalia Kedavičienė, LR Vidaus reikalų ministerija


Mūsų įmonių partnerystė tęsiasi nuo 2009 metų. Sklandus bendradarbiavimas su „e‑vertimai“ per eilę metų išugdė abipusį pasitikėjimą, kuris yra labai svarbus bet kuriame versle. Periodiškai teikdama savo paslaugas, „e‑vertimai“ komanda pasižymi kokybišku bei profesionaliu darbu. Ypač svarbu, kad vertimo paslaugos atliekamos sutartu laiku, niekada nevėluojama, netgi esant skubių bei nenumatytų užsakymų atveju. Džiugina ir tai, kad šios įmonės kolektyvas dirba lanksčiai ir yra visada pasiruošęs prisitaikyti prie mūsų įmonės poreikių bei specifikos.

Irina Matulienė, AB „DFDS Seaways" rinkodaros vadybininkė


Su „e‑vertimai“ komanda dirbame ne vienerius metus. Labiausiai vertiname tai, kad ši įmonė visuomet laikosi duoto žodžio, paslaugas suteikia laiku ir kokybiškai.

Vytautas Oleškevičius, AB „Žemaitijos pienas" PIK NIK rinkodaros ir pardavimų vadovas


Su „e‑vertimai“ bendradarbiaujame jau keletą metų. Tai kokybiškas paslaugas teikiančių, darbui atsidavusių, profesionalų komanda. Kruopštumas, lankstumas, žmogiškas nuoširdumas bei visada greitai ir laiku atliekami darbai. Vertiname tai, todėl pasitikime jais!

Tadas Mikalauskas, UAB „ENTARMA" verslo plėtros vadovas


Labai džiaugiuosi už Jūsų sėkmę! Nuo tada, kai išbandžiau Jūsų teikiamas paslaugas man nė karto nekilo mintis kreiptis į kitą vertimų biurą. Jūs ne kartą išgelbėjot mane ruošiantis tarptautinei konferencijai. Nuoširdžiausi linkėjimai Jums!

Andrejus Gaidamavičius, Gamtos apsaugos asociacija „Baltijos vilkas"


Žinome, kad visada galime kreiptis į „e‑vertimus“, kai reikia skubios pagalbos. Esame tikri, kad paslaugą gausime laiku, nebus vėluojama. Vertiname Jūsų atsakingumą ir profesionalų požiūrį. Ačiū už partnerystę!

Lina Navickaitė, UAB „ICOR" administratorė - personalo vadybininkė


Jūsų organizacija daro labai gerą įspūdį dėl paslaugų kainos, kokybės ir operatyvumo.

Daiva Abrutė, Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos kraštotvarkos ir informacijos skyriaus vedėja


Nuoširdžiai dėkoju Jums už puikų darbą. Dėl tinkamo kliento interesų atstovavimo būtent ir renkuosi Jūsų vertimų biurą ir ateityje žadu tai daryti, dar kartą ačiū.

Kęstutis Jokimas, advokato padėjėjas


Super! Dėkoju už puikias paslaugas ir ateityje būtinai nedvejodami ir toliau rinksimės Jus. Geros dienos!

Šarūnas Matulevičius, UAB „Kilo grupė" verslo plėtros vadovas


Iš patirties galiu pasakyti, kad „e‑vertimai“ galėtų būti pavyzdys daugeliui kitų įmonių, kaip kokybiškai bei profesionaliai teikti paslaugas bei bendrauti su klientais. Jie konkretūs, punktualūs, profesionalūs, tačiau tuo pat metu lankstūs ir draugiški. Jie – tikri profesionalai. Sėkmės Jums bei Jūsų esamiems ir būsimiems klientams.

Mindaugas Tvarkūnas, UAB „Elmoris" pardavimų vadybininkas ES šalims


Noriu labai padėkoti Jūsų įmonės vertėjoms, kurios mūsų painius tekstus verčia į rusų ir anglų kalbas. Iš tiesų vertimus dar kartą skaito gydantys gydytojai ir džiaugiasi Jūsų darbu :) Ačiū už profesionalumą!

Dr. Žaneta Štreimikytė, LSMU ligoninės Kauno klinikų Tarptautinio bendradarbiavimo tarnybos vadovė


Esate vieni iš geriausių! Ačiū Jums už tokį įspūdingą operatyvumą! Malonu su Jumis dirbti! Tai nuostabus komandinis darbas, kurį labai vertiname! Tikrai labai malonu dirbti su Jūsų komanda! Labai ačiū!

UAB „MAXIMA LT“ teisininkas A. Jengalyčev


Puiki komanda! Kokybiški vertimai ir VISADA laiku. REKOMENDUOJAM!

Kristina Grubliauskaitė-Svitojė, UAB „Realco“ marketingo projekto vadovė


Su Jumis bendradarbiavome dėl teksto vertimo į latvių kalbą, likome itin patenkinti gautu rezultatu ir Jūsų komandos darbu. Ačiū! Dar kartą dėkoju už malonų bendradarbiavimą ir linkiu gražios dienos!

Domantė Janaudytė, VšĮ Zarasų rajono turizmo informacijos centro vadybininkė


Man vienas malonumas rekomenduoti „e-vertimai“ kaip patikimą vertimų biurą. Su „e-vertimais“ pradėjome bendradarbiauti 2018 metais, kai „carVertical“ svetainė buvo paruošta ir reikėjo greitos lokalizacijos. Su „e-vertimai“ pagalba, ją išvertėme į 23 kalbas. Šio projekto apimtis buvo itin didelė, tačiau nebuvo jokių vėlavimų, priešingai - vertimų atlikimo terminai tebuvo formalumas, vertimus gaudavome daug anksčiau nei susitarta. Jie tikrai padarė daugiau, nei buvo tikėtasi. Vertimai buvo atlikti kokybiškai. Galime teigti, kad HESI GROUP, UAB turi tikrai talentingų ir profesionalių vertėjų komandą, ypač automobilių srityje. Aš jais pasitikiu ir žinau, kad vertimai bus kokybiški. Darbuotojų indėlis į vertimo procesą buvo „raktas“ puikiam rezultatui.

Arnoldas Vasiliauskas, „carVertical“ inovacijų ir produktų vadovas


Jau keletą metų dirbame su „e-vertimai“ komanda. Džiaugiamės profesionaliu požiūriu ir darbu. Vertimai visada atliekami operatyviai ir greitai, atsižvelgiama į kliento poreikius ir pastabas. Tai patikimi, dėmesingi partneriai.

Agnė Jankienė, „JCDecaux Lietuva“ administratorė


Nepakartojama! Didžiulis ačiū už operatyvumą ir lūkesčių viršijimą.

SABELIJA, UAB, Verslo paslaugų grupės vadovė Rūta Viršilienė


Aš tikrai buvau maloniai nustebinta jūsų profesionalumu. Man taip gera, kad Jus radau. Ačiū vertėjoms ir Jums, Henrikai. Labai noriu, kuo greičiau išversti šią knygą su Jumis. Kaip nuostabu jausti ryšį! :) Jūs visi esate labai nuostabūs.

Projekto minciusala.lt įkūrėja Rimutė Van Cleave


Jūs nereali komanda! :) Iki kitų kartų!

ABIOTEK, UAB direktorė Živilė Nortkienė


Vertimas - puikus! Komplimentai Jūsų komandai, kitą kartą prašysim, kad verstų būtent ji!

ALSO Lietuva, UAB marketingo vadovė Ringailė Jašinskaitė


Puikus vertimų biuras. Keletą kartų teko naudotis jų paslaugomis. Dirba kruopščiai, kokybiškai, operatyviai ir profesionaliai. Tikrai labai rekomenduoju dirbti su „e-vertimais“ (HESI GROUP).

ACC Baltic, UAB direktorius Romualdas Kaminskas


Nuo 2012 m. perkame vertimo paslaugas raštu iš HESI GROUP, UAB („e-vertimai“). Šio biuro darbu esame labai patenkinti. Kokybiškas paslaugas visuomet gauname laiku. Paslaugos teikėją HESI GROUP, UAB („e-vertimai“), galime apibūdinti kaip patikimą ir profesionalų partnerį, su kuriuo darbas vyksta sklandžiai.

Justina Ravinskaitė, AB „Citadele“ banko atstovė


Esate nuostabus ir patikimas mūsų leidyklos partneris. Išties labai džiaugiuosi mūsų bendradarbiavimu.

Vaiva Švagždienė, direktoriaus pavaduotoja, leidykla „Eugrimas"


Su jūsų komanda itin malonu dirbti. Matosi, kad jums svarbu ką darote, kaip atliekate darbus ir tas atidumas, kruopštumas tikrai vertinamas ir kitų! Didelis AČIŪ!

Vykintė Šimkutė, marketingo vadybininkė, NARBUTAS INTERNATIONAL, UAB


Labai norime padėkoti įmonės vadovui Henrikui ir jo komandai už nepriekaištingai atliekamą darbą - verčiamus sudėtingus techninius tekstus.
 
Į šią įmonę kreipėmės pagal suteiktas rekomendacijas ir nei minutės nepasigailėjome. Visada laikomasi terminų, vertimų kokybė puiki, o pats bendravimas profesionalus ir malonus.
 
Mums kaip tarptautinei įmonei, gaminančiai vandens filtravimo įrangą, labai svarbu klientams pateikti išsamią ir aiškią informaciją jų gimtąja ar kita jiems suprantama kalba. Su šia užduotimi „e-vertimai“ išties susidoroja puikiai.
 
Toliau naudosimės jų teikiamomis paslaugomis ir tikrai rekomenduojame kitiems.

Edvinas Indriūnas, pardavimo vadovas, „Aquaphor International OÜ“


Bendradarbiauti su vertimų biuru „e-vertimai“ (HESI GROUP, UAB) mes pradėjome 2012 m. pradžioje ir galime pasidžiaugti kokybišku mūsų partnerio darbu. Įmonės pateikiami vertimai raštu yra tikslūs, kokybiški, atitinkantys visus mūsų banko keliamus aukščiausios kokybės reikalavimus. Džiugina ir tai, kad vertimus gauname laiku. Taip pat dėkojame už puikų aptarnavimą ir lankstumą, prisiderinant prie specifinio kliento poreikių.

Daiva Patalauskienė, UAB Medicinos banko Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus viršininkė


Su vertimų biuru E-VERTIMAI bendradarbiaujame jau keletą metų. Įmonės darbuotojai itin draugiški ir profesionalūs. Kiekvienam projektui nustatomas protingas atlikimo terminas, todėl esame pajėgūs suteikti aukščiausios kokybės vertimo paslaugas. Mokėjimai visada atliekami laiku – be galo vertiname šį bendradarbiavimo su E-VERTIMAI aspektą. Tikimės ateityje toliau sėkmingai bendradarbiauti su šiuo patikimu partneriu.

Nicoleta Popa, „Poliglobe Translations“ generalinė direktorė


Ačiū už puikų darbą. Džiugu, kad Jūsų darbo kokybė patenkino mūsų lūkesčius. Paslaugų kaina taip pat maloniai nustebino. Tikimės bendradarbiauti ir ateityje.

Artūr Tretjakevič, BETgames.tv (UAB „TV Žaidimai“) IT projektų vadovas


Bendradarbiavimą su „e-vertimų“ (HESI GROUP, UAB) biuru nuo pat pirmųjų užsakymų galėtume pavadinti sėkminga partneryste. Įmonių verslo teisės srityje esame patarėjai, pagalbininkai, taigi privalome teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas. Būtent todėl teisinių tekstų vertimus nedvejodami patikime šiai vertėjų komandai – punktualiai, atsakingai, vykdančiai visus prisiimtus įsipareigojimus.

Neringa Strazdienė, LEGAL LINE, UAB, direktorė


Labai džiaugiuosi galimybe rekomenduoti „e-vertimus“. Turiu daug patirties dirbant su vertimų biurais, tačiau „e-vertimai“ išsiskyrė iš visų kitų vertimų biurų. Dirbant su „e-vertimais“ įsitikinau, kad jie turi talentingų vertėjų komandą. Nuo pat pradžios jie buvo itin dėmesingi vertimams, komanda greitai atsako, visada pristato vertimus laiku ir net greičiau, nei buvo susitarta. Niekada neabejojome vertimų kokybe, nes tai patikimas vertimų biuras ir puikūs partneriai. Su „e-vertimais“ lengva dirbti dėl jų profesionalaus požiūrio ir lengvo bendravimo. Jie mandagūs ir greiti. Jiems rūpi kiekvienas klientas.

Andra Vyšniauskaitė, Projektų skyriaus vadovė Baltijos šalims, ANCOR BALTIC, UAB


Esame dėkingi vertimų biurui „e-vertimai“ už visada laiku atliekamus darbus, produktyvų bendradarbiavimą ir patikimumą. Mums labai svarbu, kad dalį darbų – juridinių, ekonominių ir kt. tekstų vertimą galime patikėti tos srities žinovams. Visada žinome, kad mūsų užsakymas bus atliktas kokybiškai per nustatytą terminą, o prireikus galime kreiptis į biuro specialistus konsultacijos ar pagalbos.

Diana Benetytė, GELVORA, UAB, finansų direktorė


„E-vertimų“ komandą galime pavadinti tikrais profesionalais – drąsiai patikime jiems visų tekstų vertimus. Mūsų srityje itin svarbus tikslumas, todėl džiaugiamės, kad turime tokį patikimą partnerį, kuris visas užduotis atlieka kruopščiai, kokybiškai, laiku.

Paulius Augulis, OPUSCAPITA, UAB, projektų vadovas


Su HESI GROUP, UAB („e-vertimai“), bendradarbiaujame jau keletą metų – per tą laiką spėjome įsitikinti jų profesionaliu požiūriu į darbą ir klientus, todėl rekomenduojame šį biurą savo kolegoms ir verslo partneriams. Dirbame su teisiniais ir ekonominiais tekstais, kuriuos daugiausia verčiame iš/į anglų kalbos. Malonu, kad „e vertimai“ operatyviai suteikia paslaugas ir atsako už savo darbo kokybę.

Renata Vancevičienė, SIA UNICREDIT LEASING Lietuvos filialo vyriausioji finansininkė


Likome maloniai nustebinti vertimų biuro „e-vertimai“ greitumo, paslaugų kokybės ir kainos santykio! Puiki komunikacija ir malonus bendravimas.
Vertėjai ir redaktoriai specifinius terminus dėl kalbos ir kultūrų skirtumo verčia ne pažodžiui, o ieško atitikmenų savoje kalboje, kad terminas būtų kalbiškai taisyklingas ir dalykiškai tikslus. Patariame kreiptis verčiant tekstus, kuriems reikia specifinių žinių ir terminologijos išmanymo.
 
Ačiū už kokybiškas paslaugas ir ilgo Jums gyvavimo!

Jurgita Sirvydaitė, PLANTAS, UAB, projektų vadovė


Nuostabiai atliktas darbas. Ačiū Jums, rekomenduosiu jus savo rate.

Olga Kvetkovskaja-Morkvėnienė, SCORO SOFTWARE, OU, pardavimų konsultantė


Ačiū „e-vertimų“ komandai. Ja visada galima pasikliauti.
Vertimo kokybe esame itin patenkinti - tikrai labai labai gerai atliktas darbas!

Lilija Balnytė-Savickienė, „SPARK creative agency“ projektų direktorė


Noriu padėkoti už Jūsų greitą ir profesionalų darbą, taip pat ir už malonų bendravimą.

Dalia Augustytė, UAB „Techniniai projektai“ projektų vadovė


Labai džiaugiamės, kad Jūsų vertėjai darbus atliko kruopščiai, tiksliai ir kokybiškai, tad labai tikimės ir ateityje sėkmingai bendradarbiauti.

Gabriella Žičkienė, Lietuvos banko Komunikacijos departamento Leidybos ir vertimų skyriaus vyriausioji vertėja


Prašom savo specialistams perduoti pagyras! Labai malonu skaityti išverstą tekstą. Puikios frazės, terminija. Ačiū Jums!

Mantas Mikalauskas, UAB „SOLID REAL“ analitikas


Įsitikinome, kad „e-vertimuose“ dirba puiki komanda. Operatyvus aptarnavimas, sklandi komunikacija, dėmesys kliento poreikiams ir kokybiškai, atsakingai  atliktas darbas. Galutinis rezultatas atitiko visus mūsų lūkesčius. Esant vertimų poreikiui tikrai naudosimės Jūsų paslaugomis ir toliau bei drąsiai rekomenduosime kitiems. Malonu dirbti su tikrais savo srities profesionalais!

Jurgita Zabulionytė, UAB „Akvasanita“ eksporto vadybininkė


Viskas puiku, dėkoju už gražius žodžius ir operatyvų atsakymą. Jūs esate vieni geriausių partnerių, su kuriais man tenka dirbti. Kiti galėtų daug ko iš Jūsų pasimokyti. Dar kartą nuoširdus ačiū!

Alvaro, ispanų kalbos vertėjas


 

 

Nuoširdžiai dėkojame už tai, kad visuomet laikotės duoto žodžio. Su jumis išties malonu dirbti. Smagu žinoti, kad, jei sutarėme vertimą gauti reikiamu metu, galiu būti tikras, kad taip ir bus. Tai padeda mums planuoti verslą, kas yra labai svarbu.

Justas Kaušinis, Varle.lt pardavimų vadovas


Labai norime padėkoti įmonės vadovui Henrikui ir jo komandai už nepriekaištingai atliekamą darbą - verčiamus sudėtingus techninius tekstus.
Į šią įmonę kreipėmės pagal suteiktas rekomendacijas ir nei minutės nepasigailėjome. Visada laikomasi terminų, vertimų kokybė puiki, o pats bendravimas profesionalus ir malonus.
Mums kaip tarptautinei įmonei, gaminančiai vandens filtravimo įrangą, labai svarbu klientams pateikti išsamią ir aiškią informaciją jų gimtąja ar kita jiems suprantama kalba. Su šia užduotimi „e-vertimai“ išties susidoroja puikiai.
Toliau naudosimės jų teikiamomis paslaugomis ir tikrai rekomenduojame kitiems.

Edvinas Indriūnas, pardavimo vadovas, „Aquaphor International OÜ“

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   


Mūsų Klientai
Bankai, finansinės institucijos, valstybinės įstaigos, stambios ir mažos įmonės