Narystė

Užtikriname kokybišką vertimą už konkurencingą kainą
Susisiekite

Sužinokite, kas sudaro vertimo kainą

Išsamiau apie tai skaitykite puslapyje „Kokybės garantija“

Siekdami profesionalumo, priklausome organizacijoms


     

MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETAS

www.mru.lt

 

2016 metais vertimų biuras „e-vertimai“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su MRU ir tapo šio universiteto socialiniu partneriu.
 
Būdamas socialiai atsakingas, „e-vertimų“ biuras rūpinasi naujų specialistų ugdymu ir prisideda prie švietimo sistemos kokybės gerinimo. Mums svarbu, kad išsilavinimą įgiję vertėjai ir redaktoriai būtų tinkami darbo rinkai, suvoktų savo specialybės specifiką ir iš anksto žinotų, kokie iššūkiai jų laukia tikrovėje. „E-vertimai“ ne tik priima MRU studentus praktikai, bet ir konsultuoja universiteto atstovus dėl vertimo ir redagavimo studijų programos, taip pat konkrečių disciplinų tobulinimo, padeda rengti planus.

 

     

EUROPEAN LANGUAGE INDUSTRY ASSOCIATION

www.elia-association.org


ELIA yra ne pelno organizacija, ginanti kalbų pramonės interesus Europoje. Organizacija puoselėja santykius su Europos bendrovėmis, siekdama dalintis informacija, suteikti forumą kalbų pramonei ir skatinti etikos bei kokybės standartų laikymąsi. UAB „HESI GROUP" ELIA nare tapo 2013-03-01.
 

     

SKAIDRAUS VERSLO INICIATYVA „BALTOJI BANGA"

www.baltojibanga.lt

 

„Baltoji banga" yra skaidraus verslo iniciatyva, vienijanti Lietuvos verslo bendroves, pasisakančias už sąžiningo verslo principus, už etiško verslo kultūrą. 2012-07-16 vertimų biuras UAB „HESI GROUP" prisijungė prie skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga", taip viešai pareikšdamas, kad nemoka nelegalių atlyginimų, skaidriai vykdo viešuosius pirkimus, moka mokesčius ir prisiima atsakomybę dėl skaidraus verslo vykdymo.

 Mūsų Klientai
Bankai, finansinės institucijos, valstybinės įstaigos, stambios ir mažos įmonės